Informacje o serii F123

 

Seria F123 Drukuj prototypy szybciej, taniej, inteligentniej - dzięki nowej serii urządzeń od Stratasys

 

Tworzenie prototypów jeszcze nigdy nie było tak proste!

Od dziś istnieje lepszy, tańszy i szybszy sposób drukowania prototypów w Twoim biurze projektowym. Jako autoryzowany dealer marki Stratasys – niekwestionowanego lidera rozwiązań w druku 3D – mamy przyjemność przedstawić nową serię urządzeń Stratasys F123. Stratasys F123 łączy potęgę technologii FDM z oprogramowaniem design-to-print GrabCAD, dając najbardziej wszechstronne i inteligentne rozwiązanie dostępne na rynku. Prototypuj szybko i efektywnie, wynosząc swój projekt na zupełnie nowy poziom. Twórz solidne części z niewiarygodną dokładnością, aby przetestować funkcjonalność końcowego produktu. Wprowadź swój produkt na rynek szybciej i taniej, a to wszystko bez wyspecjalizowanego, przeszkolonego personelu. To nie są zwykłe drukarki – to Twoja droga do kształtowania przyszłości – Twojej i Twojej firmy.

f370 - small
 
 

Przyjazne dla użytkownika i dla biura

Nowa seria urządzeń Stratasys jest niezwykle łatwa w obsłudze oraz w utrzymaniu, na wszystkich etapach użytkowania. Doskonale sprawdzi się na każdym etapie projektowania, od wstępnej koncepcji do funkcjonalnego prototypu.

Nie musisz zmieniać przyzwyczajeń – oprogramowanie GrabCAD pozwala na bezpośredne zaimportowanie wielu popularnych formatów plików CAD. Dzięki trzem modelom, seria F123 zapewnia szeroki zakres możliwości dla każdego budżetu, na wszystkich etapach projektowania.

Łatwa konfiguracja – oznacza, że możesz po prostu podłączyć drukarkę do sieci i dać swojemu zespołowi możliwość wykonywania profesjonalnych wydruków 3D

Automatyczna kalibracja – mniej czasu spędzisz na pokonywaniu technicznych przeszkód, więcej na kreatywnej pracy

Szybka i łatwa wymiana materiałów – czyni cały proces druku jeszcze bardziej przystępnym dla wszystkich pracowników i jeszcze bardziej go przyspiesza.

Lepsze oprogramowanie

Dołączone do drukarek z serii F123 oprogramowanie GrabCAD Print, maksymalnie upraszcza proces drukowania 3D. Dzięki intuicyjnemu środowisku zbliżonemu do innych programów typu CAD, Ty i Twój zespół od razu poczujecie się jak w domu! Dzięki takim funkcjom jak szczegółowe raportowanie i zdalny monitoring pracy za pomocą umieszczonej w urządzeniu kamery, możesz łatwo zarządzać Twoją kolejką druków spoza biura, podglądając postęp na bieżąco. W połączeniu z możliwościami bezproblemowego dzielenia się projektami między użytkownikami, stanowi to doskonały sposób na zwiększenie wydajności Twojego zespołu.

Elastyczność i wydajność

Drukarki z serii Stratasys F123 pozwolą Ci wydrukować wszystko – od szybkich, budżetowych szkiców, po trwałe, solidne modele. Możesz wybierać między nawet czeterema różnymi materiałami, wraz z łatwym do usunięcia materiałem podpdorowym. Twórz złożone części i zespoły z bezkompromisową jakością, dokładnością i powtarzalnością. Nawet przy wczesnych fazach Twojego projektu, możesz oczekiwać od serii F123 jakości z jakiej słynie marka Stratasys.